Çanakkale Şehitlik Turu - Troya Antik Kenti - Assos BehramkaleÇanakkale Şehitlik Turu - Troya Antik Kenti - Assos BehramkaleÇanakkale Şehitlik Turu - Troya Antik Kenti - Assos BehramkaleÇanakkale Şehitlik Turu - Troya Antik Kenti - Assos BehramkaleÇanakkale Şehitlik Turu - Troya Antik Kenti - Assos BehramkaleÇanakkale Şehitlik Turu - Troya Antik Kenti - Assos BehramkaleÇanakkale Şehitlik Turu - Troya Antik Kenti - Assos BehramkaleÇanakkale Şehitlik Turu - Troya Antik Kenti - Assos Behramkale

Çanakkale Şehitlik Turu - Troya Antik Kenti - Assos Behramkale


  • Çanakkale Şehitliği
  • Troya Antik Kenti
  • Assos Behramkale
  • Türkçe Rehberli
  • Yarım Pansiyon Konaklama
Çanakkale zafer haftası ve okul ara tatil döneminde 2 ayrı tarihte hareketli anılarınızda iz bırakacak bir Çanakkale gezisi. Kuşadası Söke Aydın Katılımlı.

 Çanakkale Şehitliği * Troya Antik Kenti * Assos Behramkale 

 ÇANAKKALE GEZİSİ 1 Gece / 2 Gün 


1. GÜN: Gelibolu Yarımada Şehitliği (Kuzey ve Güney) - Çanakkale Merkez
2. GÜN: Troya Antik Kenti - Assos Behramkale

 Çanakkale ÇANAK Hotel 
 Yarım Pansiyon Konaklama 


Hareket Tarihlerimiz:
15 MART 2024 CUMA
  5 NİSAN 2024 CUMA  
Biniş Noktalarımız:
22:45 Kuşadası Eski Saydam Önü
23:15 Söke Diş Hastanesi Karşısı
23:59 Aydın Kadın Doğum Hastanesi Karşısı


TUR PROGRAMI

Broşür İndir
1.
Gün
Çanakkale

🌞 KUŞADASI SÖKE AYDIN - ÇANAKKALE GECE SEYAHATİ VE GELİBOLU YARIMADASI ŞEHİTLİK TURU

Yukarıda belirtilen buluşma saatlerinde, belirtilen noktalarda siz değerli misafirlerimizle buluşmamızı takibe Çanakkale'ye gitmek üzere yola çıkıyoruz. İzmir Ayvalık Dikili Akçay istikameti üzerinden gece yolculuğu yaparak sabah saatlerinde Çanakkale'ye varıyoruz. Çanakkale İskelesi'nden feribotla Eceabat'a geçişimizin ardından aşağıdaki program dahilinde tam gün yarımada şehitlik turumuza başlıyoruz. 

Gelibolu Yarımadası Şehitlik Turu

– Güney Cephesi

* Kilitbahir Kalesi (Panoramik)
* Seyit Onbaşı Anıtı ve Deniz Savaşları
* Rumeli Mecidiye Tabyası
* Şahindere Sargı Yeri Hastane Şehitliği
* Hilal-i Ahmer Sağlık Müzesi
* Çanakkale Şehitler Abidesi
* Seddulbahir
* Alçıtepe yemek molası
* Ana tanıtım merkezi müzesi

 – Kuzey Cephesi

* Mehmetçiğe Saygı Anıtı
* Kanlısırt ve Avustralya Anıtı
* Kırmızı Sırt Tünel ve Siperler İncelemesi, Lağım Savaşlarının Geçtiği Tüneller
* 57. Alay Şehitliği Ziyareti
* Conkbayırı
* Atatürk Anıtı Gezintisi, Atatürk’ün Vurulduğu ve Gözetleme Yeri, Anafartalar Ovasını Kuşbakışı Gözetleme
* Yeni Zelanda Anıtı ve Mezarlığı

Yarımada turumuzu tamamlamamızın ardından Eceabat'a dönüş yaparak feribotla Çanakkale'ye geri dönerek Çanakkale'de merkezi konumdaki otelimizde check-in işlemlerimizi yapıyoruz. 

Akşam yemeği ve geceleme otelimizde.Konaklama: Çanak Hotel (Yarım Pansiyon)
2.
Gün
Çanakkale

🌞 TROYA ANTİK KENT ZİYARETİ - BEHRAMKALE ASSOS VE KUŞADASI'NA DÖNÜŞ

Otelimizdeki açık büfe sabah kahvaltımızın ardından otelimizden çıkış yaparak Troya Antik kenti turumuza başlamak üzere Çanakkale merkezden ayrılıyoruz.

Homeros'un İlyada Destanında anlatılan Troya savaşlarının yapıldığı, Unesco Dünya Kültür Mirası Listesinde yer alan Troya Antik Kentini rehberimizin anlatımları eşliğinde geziyoruz. Buradaki zamanımızın ardından Troya Müzesini ziyaret ediyoruz ve öğle yemeği molası veriyoruz. Molanın sonrasında Behramkale'ye eski adıyla Assos'a doğru yola çıkıyoruz.

Assos'a varışımızın ardından, buranın en yüksek noktası olan Akropol bölgesine çıkıyoruz. Burada bir zamanlar Athena Tapınağının bulunduğu yeri ve antik kenti rehberimiz eşliğinde geziyoruz. Bu hakim tepeden, bir yandan aşağıdaki antik Assos limanını seyredebilir, diğer yandan Ege'nin karşı yakasındaki Midilli Adasını muhteşem manzara eşliğinde gözlemleyebilirsiniz.

Sizlere vereceğimiz serbest zamanın ardından, bu doğa harikası bölgeye veda ederek Kuşadası'na doğru dönüş yolculuğumuza başlıyoruz.

✔ Dönüşümüzü takiben misafirlerimiz bindikleri noktalarda geri bırakılacaklardır.

🎈 Sizlere tur bitiminde veda ederken bir sonraki COASTLINE TRAVEL turunda kısa süre içinde tekrar görüşmeyi diliyoruz. 🎈


AKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#17
LOKASYON:
Çanakkale (Kuşadası çıkışlı)
YEMEK:
1 Kahvaltı, 1 Akşam Yemeği
ULAŞIM
Otobüs   
BULUŞMA:
Kuşadası Eski Saydam Önü
Söke Diş Sağlığı Merkezi Karşısı
Aydın Kadın Doğum Hastanesi Karşısı
BİTİŞ:
Kuşadası Eski Saydam Önü
Söke Diş Sağlığı Merkezi Karşısı
Aydın Kadın Doğum Hastanesi Karşısı
İPTAL POLİTİKASI:
İPTAL / İADE / DEĞİŞİKLİK / CAYMA / DEVİR HÜKÜMLERİ: 1- Seyahat acentası gerekli yolcu sayısı(25 kişi) kadar kesin kaydın oluşmaması veya mücbir sebeplerden ötürü geziyi hareket tarihinden 3 gün önce iptal edebilir, bu durumda tüketicinin tazminat hakkı yoktur. 2- Uçaklı ve Feribotlu Turlarda veya Promosyon olarak afişe edilen turlarda iptal iade hakkı yoktur. 3- Tura kayıt yaptıran misafirlerimizin 30 gün kalaya kadar ücretsiz iptal hakkı vardır. Tur tarihine 30 günden az kalması durumunda bedelin %100'üne ceza uygulanır ve ücret iadesi yapılmaz. 4- Tüketici, iptal/iade talebini e-posta, yazılı olarak elden, faks veya kalıcı veri saklayıcısı ile acentaya ulaştırmak zorundadır. 5- Tüketicinin başlangıcını kaçırdığı geziye, sonradan iştirak edeceğini yazılı olarak bildirmemesi durumunda, seyahat acentası, tüketici adına yapılmış tüm rezervasyonları 24 saat sonra iptal etme hakkına sahiptir. Bu gibi iptallerde tüketiciye herhangi bir ücret iadesi yapılmaz. 6- Tüketici, katılamayacağı turu 7 gün öncesine kadar bildirmek koşulu ile bir başka katılımcıya devir edebilir.(Kapıda vize başvurusu ile yapılmış rezervasyonlar devredilemez.) 7- Tarifeli uçuşlarda isim değişikliği kesinlikle yapılamamaktadır. Tarifeli seferler ile yapılan turlarda kullanılan havayolu şirketinin iptal ve değişiklik şartları ve uygulayacağı ek ücretler geçerlidir. Tüketicinin uçak, tren, feribot vesair ulaşım araçlarına ilişkin biletini kaybetmesi durumunda ilgili ulaşım firmasının uyguladığı cezayı ödemekle yükümlüdür. 8- Tur ücretinden bağımsız olarak, vize ve seyahat sigortası ücretinin iadesi yoktur.

TARİH VE FİYATLAR

2 Gün
Çanakkale
17

3.290TL

en düşük kişi başı

3.290TL

2 Gün

​Bu program hakkında bilgi istiyorum
Aşağıdaki bağlantıya tıklayarak formu doldurunuz.


En kısa zamanda bilgi gönderilecektir.


DAHİL OLANLAR:
1 Gece Konaklama - Çanak Hotel
Otelde 1 Kahvaltı ve 1 akşam yemeği
Ulaşım ve Geziler
Rehberlik Hizmeti
Mesleki Sorumluluk Sigortası
Araç İçi İkramlar
Otopark ve Otoyol Ücretleri
Eceabat Feribot Biletleri
HARİÇ OLANLAR:
Kişisel Harcamalar
Otele dahil olanlar haricindeki tüm yeme-içme
Örenyeri ve Müze Giriş Ücretleri