İYİ SEÇİM!

Kuşadası - İzmir Havalimanı Transfer


  • Güvenli Ulaşım
  • Konforlu Araçlar
  • Zamanında Varış
  • Memnuniyet Garantisi
  • 7/24 Telefon Desteği
Bakımlı araçlarımız ve tecrübeli personelimiz ile Kuşadası - İzmir ADB Havalimanı ulaşımını bize bırakın, tatilinizin keyfini sürün.

Kuşadası İzmir Havalimanı Transfer Hizmetimiz

Seyahat acentamızın sunduğu transfer hizmeti ile artık Kuşadası'ndan İzmir Adnan Menderes Havalimanı'na ulaşmak son derece rahat ve güvenli.

Coastline Travel olarak, Kuşadası şehir içi ve 4 km çevresindeki otelinizden veya adresinizden İzmir Adnan Menderes Havalimanı'na belirlediğiniz saatte, güvenli ve konforlu araçlarımız ve tecrübeli personelimiz ile ulaşımınızı sağlıyoruz.

AKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#K-ADB1-7
LOKASYON:
Kuşadası (Kuşadası çıkışlı)
ULAŞIM
Otobüs    Minibüs, Van   
BULUŞMA:
Otelden Transfer Limandan Transfer Adresten Transfer Şehir İçinde Buluşma Noktasından Transfer
BİTİŞ:
İzmir Adnan Menderes Havalimanı
İPTAL POLİTİKASI:
Satın alınan transfer hizmetinin iptali için, transfer başlangıç saatinden 7 gün önceye kadar [email protected] adresine veya +905332565946 numaralı telefona whatsapp üzerinden yazılı talep gönderilerek iptal talebi yapılmalıdır. Bu durumda ödediğiniz tutar, kesintisiz olarak kullandığınız ödeme metoduna göre, 10 iş günü içerisinde tarafınıza iade edilecektir. Transfer başlangıç saatine 6-2 gün kalaya kadar yapılan iptal taleplerinde %50 cezai kesinti uygulanır. Transfer başlangıç saatine 2 günden az süre kala yapılan iptal taleplerinde %100 cezai kesinti uygulanır ve ücret iadesi yapılmaz.

TARİH VE FİYATLAR

YORUMLAR

İlk yorumu siz yapın2 Saat
Kuşadası
K-ADB1-7

2.000TL

Grup fiyatı

  %10 İndirim