Kuşadası SAMOS 1 GECE Pythagorion 2 GÜN Türkçe Ada TuruKuşadası SAMOS 1 GECE Pythagorion 2 GÜN Türkçe Ada TuruKuşadası SAMOS 1 GECE Pythagorion 2 GÜN Türkçe Ada TuruKuşadası SAMOS 1 GECE Pythagorion 2 GÜN Türkçe Ada TuruKuşadası SAMOS 1 GECE Pythagorion 2 GÜN Türkçe Ada Turu
 FIRSAT

Kuşadası SAMOS 1 GECE Pythagorion 2 GÜN Türkçe Ada Turu


  • 1 Gece Oda Kahvaltı Konaklama
  • 2 Gün Ada Turu
  • Türkçe Rehberlik Hizmeti
  • Adanın En Güzel Bölgelerini Görme Fırsatı
  • 30 Yıllık Coastline Travel Hizmet Standardı
Samos Pythagorion otellerinde 1 GECE konaklama ve 2 GÜN Türkçe rehberli paketimiz ile gerçek bir Samos Turu deneyimine davetlisiniz.

SAMOS TURU 1 Gece 2 Gün
Pythagorion Konaklamalı - 2 GÜN Türkçe Rehberli Ada Turu 

2024 sezonunda Yunan Adalarına Kapıda Vize fırsatıyla
Feribot Biletleri + Otel + Ada Turları Dahil
Her Cumartesi Kuşadası Çıkışlı
Ücretsiz Transfer Hizmeti
Liman Vergisi Dahil

Ada Turlarıyla Göreceğimiz Yerler:
1. Gün: Vathy, Kokkari, Panagia Spiliani Manastırı, Pythagorion
2. Gün: Ireon, Megali Panagia Manastırı, Koumaradei, Mytilinii, Vathy

TUR PROGRAMI

Broşür İndir
1.
Gün
Samos


🤍 Vathy (Şehir Tanıtımı, Pisagor Meydanı, Aslanlı Heykel, Şarap Müzesi ziyareti)


🤍 Kokkari (Kafeleri, deniz ürünü restoranları, hediyelik eşya dükkanları ve otantik sokakları, masmavi plajları ile ünlü, eski balıkçı köyünün tanıtımı ve serbest zaman)


🤍 Pythagorion (Harika manzarasıyla Panagia Spiliani Manastırı ziyareti, ünlü düşünür ve matematikçi Pisagor'a atfedilen Pythagorion şehir tanıtımı ve otel check-in.)


Kuşadası Limanında Buluşma ve Hareket (07:00 – 09:00)
07:00 itibariyle Kuşadası Limanındaki check-in işlemleri için rehberimizle buluşuyoruz. Feribot biniş kartlarımızı teslim alarak, gümrükteki çıkış işlemlerimizin ardından feribottaki yerlerimizi alıyoruz.
08:30’da Kuşadası Limanından hareket ederek Samos Vathy Limanına doğru yola çıkıyoruz. Planlanan seyahat süresi 50 dakikadır.
*Çıkış işlemleri, pasaport ve vize rejimi ile ilgili dikkat etmeniz gereken konuları yukarıdaki “EK BİLGİLER” sekmesinde bulabilirsiniz. **Kuşadası Limanındaki gemi yoğunluğuna bağlı olarak, operasyonel sebeplerle, hareket saatimiz 09:00’a kadar sarkabilmektedir. Yaşanabilecek gecikmelerden Coastline Travel ve feribot şirketi sorumlu değildir.

Vathy Limanı Varış ve Samos Turu (10:30 - 15:30)
09:30 Vathy Limanı'na varışımızı takiben pasaport işlemlerimizi tamamlamak üzere gümrüğe giriş yapıyoruz. Liman çıkışında siz değerli misafirlerimizi bekleyen rehberimizle buluşup tur otobüsüne valizlerimizi teslim ediyoruz.

💠 Rehberimiz eşliğinde başkent Vathy sahil yolu boyunca yürüyüş yaparak Pisagor Meydanı ve Aslan Heykeli'ni ziyaret ediyoruz. Burada rehberimizin anlatımlarıyla beraber bu güzel şehri tanımak için yaklaşık 1 saate kadar serbest zamanınız olacak. Şehir tanıtımının ardından Samos Şarap Müzesi'ne gidiyoruz.

💠 Şarap tadımı yapmak ve rehberimizden şarap üretiminin ada tarihindeki yeri ile ilgili bilgi almak için Samos Şarap Müzesi'ni ziyaret ediyoruz. Müze giriş ücreti kişi başı 5€'dur(ekstra) ve şarap tadımı bu ücrete dahildir. Ziyaretimizin ardından buradan ayrılarak Kokkari'ye doğru yola çıkıyoruz.

💠 Kokkari'ye varışımızı takiben bu güzel köyü rehberimizin eşliğinde geziyoruz. Burada hediyelik alışverişi - öğle yemeği(ekstra) gibi ihtiyaçlarınızı karşılayabilmek ve Kokkari'nin en güzel yerlerini keşfedebilmek için 2 saat kadar serbest zamanınız olacak. Burada geçirdiğimiz güzel zamanın ardından Panagia Spiliani Manastırı ziyareti için tekrar yola çıkıyoruz.

💠 Sarp bir yamaçta konumlanmış olan Panagia Spiliani Manastırı ziyaret ediyoruz. Asırlık mağara şapeli, mağara resimleri ve panoramik Pythagorion/deniz manzarası ile büyüleyen bu tarihi mekanda fotoğraf çekiminin ardından son durağımız olan Pythagorion'a gidiyoruz.

💠 Pythagorion şehir merkezinde otobüsten valizlerimizi alarak check-in işlemleri için otelimize rehberimiz eşliğinde yürüyoruz. Otel check-in işlemlerimizin ardından günün kalan bölümünde otelinizde dinlenmeyi tercih edebilir, akşam Pythagorion'un otantik sokaklarını, kafe ve restoranlarını keşfetmek için yürüyüşe çıkabilir, akşam yemeği yiyebilirsiniz(ekstra).

🎈 Geceleme otelimizde. 🎈

1. Gün Tur Güzergahımız Aşağıdaki Gibidir:Konaklama: Pythagorion: Pegasus, Lithos Vb...
2.
Gün


🤍 Ireon (Küçük restoranlar ve tipik yunan sahil evleriyle zamanın yavaşladığı bir yer)


🤍 Megali Panagia Monastery (İç ambiansı ve freskleriyle 16. yüzyıla tarihlenen muhteşem yapı)


🤍 Mytilinii (Vathy'nin 10 km güneybatısındaki bir vadide yer alan çekici, yemyeşil, güzel evler, kiliseler ve şapellerle dolu bir köy)


Pythagorion Buluşma ve Hareket (10:00 – 16:00)
Otelde aldığımız kahvaltının ardından, rehberimiz eşliğinde Pythagorion otobüs durağında bizi bekleyen tur otobüsümüzde yerlerimizi alıyoruz ve Ireon'a doğru yola çıkıyoruz.

💦 Kıyı şeridinde bir çok küçük restoran bulunan bu güzel yerleşim Ireon'u keşfettikten sonra, buradaki dilediğiniz restoranda bir şeyler yiyip içerek yüzmek için serbest zamanımızı alıyoruz. Burada geçirdiğimiz güzel zamanın ardından Megali Panagia Manastırı'nı görmek üzere Ireon'a veda ediyoruz.

💦 Tarihi 16. yüzyıla kadar uzanan Megali Panagia Manastırı'na yaptığımız bu ziyarette, manastır içindeki göz alıcı freskleri ve iç mekan ambiyansını deneyimleyip fotoğrafladıktan sonra, bu mekandan ayrılıyoruz. Yolumuzun üzerinde olan Koumaradei Köyü'nü panoramik olarak gördükten sonra Mytilinii'ye doğru hareket ediyoruz.

💦 Mytilinii Köyü adını, buraya Midilli Adası'ndan gelen ilk yerleşimcilerden almıştır. Buradaki zamanımızda, köy meydanını ve sokaklarını keşfe çıkıp fotoğraf çekimi yapacağız. Size vereceğimiz serbest zamanda köy kahvelerinde bir şeyler içip serinleyebilir, yemek yiyebilirsiniz. Bu güzel köyde vaktimizin dolmasıyla son durağımız olan Vathy şehrine doğru doğru yola çıkıyoruz.

💦 Vathy Limanı'na varışımızı takiben, check-in ve gümrük işlemlerimizi yaparak, bu güzel adaya şimdilik veda etmek için Kuşadası Samos feribotuna biniş yapıyor ve adadan ayrılıyoruz.

💦 Kuşadası Limanı'na varışımızın ardından yurda giriş işlemlerimizi gerçekleştiriyor ve turumuzu tamamlıyoruz.

🎈 Sizlere tur bitiminde veda ederken, bir sonraki COASTLINE TRAVEL Samos Turu'nda kısa süre içinde tekrar görüşmeyi diliyoruz.🎈


2. Gün Tur Güzergahımız Aşağıdaki Gibidir:EK BİLGİLER


DAHİL OLANLAR:
Belirtilen Noktalardan Kuşadası Limanına Gidiş/Dönüş Transfer Hizmeti
Otelde 1 Gece Oda Kahvaltı Konaklama
Kuşadası-Samos Feribot Biletleri
Liman Vergileri
2 Gün Samos Ada Turu
Türkçe Rehberlik Hizmeti
Zorunlu Mesleki Sorumluluk Sigortası

HARİÇ OLANLAR:
Vize Ücreti (Yeşil Pasaport veya Schengen Vizesi olmayan Misafirler İçin)
Seyahat Sağlık Sigortası 15€ Bedelle Şirketimiz Tarafından Yapılır (65 Yaş Üzeri 25€)
Yurt Dışı Çıkış Harcı
Şehir Konaklama Vergisi (Gecelik 1.5€)
Yunan Taverna Gecesi
Müze Giriş Ücretleri
Otel Mini Bar ve Ekstra Harcamalar
Öğle ve Akşam Yemekleri
Kişisel Harcamalar
Şoför ve Rehber Bahşişleri

AKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#KVPV1K2T
LOKASYON:
Samos (Kuşadası çıkışlı)
YEMEK:
1 Kahvaltı
ULAŞIM
Deniz   
BULUŞMA:
Kuşadası Liman 05:50 Söke Tren Garı 06:15 Davutlar Migros 06:30 Ege Birlik Shell 06:35 Soğucak-Sgk Kavşak 06:40 Nazilli Pazarı 06:50 Kuşadası Kipa
BİTİŞ:
Turumuz Kuşadası Limanında Sona Erecektir.
İPTAL POLİTİKASI:
İPTAL / İADE / DEĞİŞİKLİK / CAYMA / DEVİR HÜKÜMLERİ: 1- Seyahat acentası gerekli yolcu sayısı kadar kesin kaydın oluşmaması veya mücbir sebeplerden ötürü geziyi hareket tarihinden 1 gün önce iptal edebilir, bu durumda tüketicinin tazminat hakkı yoktur. 2- Uçaklı ve Feribotlu Turlarda veya Promosyon olarak afişe edilen turlarda iptal iade hakkı yoktur. 3- Tura kayıt yaptıran misafirlerimizin 30 gün kalaya kadar ücretsiz iptal hakkı vardır. Tur tarihine 30 günden az kalması durumunda kesinti bedeli %30 , 20 gün ve daha az kalması durumunda kesinti bedelin %100'üne uygulanır. 4- Tüketici, iptal/iade talebini e-posta, yazılı olarak elden, faks veya kalıcı veri saklayıcısı ile acentaya ulaştırmak zorundadır. 5- Tüketicinin başlangıcını kaçırdığı geziye, sonradan iştirak edeceğini yazılı olarak bildirmemesi durumunda, seyahat acentası, tüketici adına yapılmış tüm rezervasyonları 24 saat sonra iptal etme hakkına sahiptir. Bu gibi iptallerde tüketiciye herhangi bir ücret iadesi yapılmaz. 6- Tüketici, katılamayacağı turu 3 gün öncesine kadar bildirmek koşulu ile devir edebilir. 7- Tarifeli uçuşlarda isim değişikliği kesinlikle yapılamamaktadır. Tarifeli seferler ile yapılan turlarda kullanılan havayolu şirketinin iptal ve değişiklik şartları ve uygulayacağı ek ücretler geçerlidir. Tüketicinin uçak, tren, feribot vesair ulaşım araçlarına ilişkin biletini kaybetmesi durumunda ilgili ulaşım firmasının uyguladığı cezayı ödemekle yükümlüdür.

TARİH VE FİYATLAR

YORUMLAR

İlk yorumu siz yapın2 Gün
Samos
KVPV1K2T

119

en düşük kişi başı

  %15 İndirim