Kuşadası SAMOS Turu - Günübirlik Türkçe Rehberli FERİBOT DAHİLKuşadası SAMOS Turu - Günübirlik Türkçe Rehberli FERİBOT DAHİLKuşadası SAMOS Turu - Günübirlik Türkçe Rehberli FERİBOT DAHİL
 SİZE ÖZEL

Kuşadası SAMOS Turu - Günübirlik Türkçe Rehberli FERİBOT DAHİL


  • Otobüsle Ada Turu
  • Kapıda Vize Kolaylığıyla
  • Feribot + Liman Vergileri Dahil
  • Adanın En Güzel Yerleri
  • Türkçe Rehberlik
  • 30 Yıllık Coastline Travel Hizmet Standardı
Kuşadası çıkışlı Samos Feribot Bileti + Türkçe Ada Turu dahil fiyat. Vathy çıkışlı Samos Turu güzergahımız: Vathy, Kokkari, Panagia Spiliani Manastırı, Pythagorion, Lidl Market.

 Günübirlik Kuşadası SAMOS TURU 

 Feribot Bileti + Türkçe Rehberli Ada Turu Dahil 


2024 sezonunda Yunan Adalarına Kapıda Vize fırsatıyla


Feribot Bileti + Rehberli Ada Turu + Liman Vergisi Dahil


25 Mayıs - 1 Haziran Tarihlerinde Kuşadası Çıkışlı
Ada Turunda Ziyaret Edeceğimiz Yerler:
Vathy, Kokkari, Panagia Spiliani Manastırı, Pythagorion (Lidl Market'te alışveriş molası dahil.)


Vathy (Şehir Tanıtımı, Pisagor Meydanı, Aslanlı Heykel)


Kokkari (Kafeleri, deniz ürünü restoranları, hediyelik eşya dükkanları ve otantik sokakları, masmavi plajları ile ünlü, eski balıkçı köyünün tanıtımı)


Panagia Spiliani Manastırı (Mağara şapeli ve mağara resimleriyle ünlü manastır)


Pythagorion (Harika manzarasıyla Panagia Spiliani Manastırı ziyareti, ünlü düşünür ve matematikçi Pisagor'a atfedilen Pythagorion şehir tanıtımı ve otel check-in.)Kuşadası Limanında Buluşma ve Hareket (06:45 – 08:15)
06:45 itibariyle Kuşadası Limanındaki check-in işlemleri için rehberimizle buluşuyoruz. Feribot biniş kartlarımızı teslim alarak, gümrükteki çıkış işlemlerimizin ardından feribottaki yerlerimizi alıyoruz.
08:15’te Kuşadası Limanından hareket ederek Samos Vathy Limanına doğru yola çıkıyoruz. Planlanan seyahat süresi 50 dakikadır.
*Çıkış işlemleri, pasaport ve vize rejimi ile ilgili dikkat etmeniz gereken konuları yukarıdaki “EK BİLGİLER” sekmesinde bulabilirsiniz. **Kuşadası Limanındaki gemi yoğunluğuna bağlı olarak, operasyonel sebeplerle, hareket saatimiz 09:45’e kadar sarkabilmektedir. Yaşanabilecek gecikmelerden Coastline Travel ve feribot şirketi sorumlu değildir.

Vathy Limanı Varış ve Samos Turu (10:30 - 16:00)
09:30 Vathy Limanı'na varışımızı takiben pasaport işlemlerimizi tamamlamak üzere gümrüğe giriş yapıyoruz. Liman çıkışında siz değerli misafirlerimizi bekleyen rehberimizle buluşup tur otobüsümüzdeki yerlerimizi alıyoruz.

Limandan hareket ederek Vathy şehrini panoramik olarak gördükten sonra ilk durağımız olan Kokkari'ye doğru yola çıkıyoruz.

Kokkari: Varışımızı takiben adanın meşhur sayfiye yerlerinden biri olan Kokkari'yi rehberimizin eşliğinde keşfe çıkıyoruz. Bu şirin beldede, hediyelik eşya alışverişi ve ekstra öğle yemeği gibi ihtiyaçlarınızı karşılayabilmek ve Kokkari'nin en güzel yerlerini keşfedebilmek için rehberimizin belirlediği toplanma saatine kadar serbest zamanınız olacak. Burada geçirdiğimiz güzel zamanın ardından Panagia Spiliani Manastırı ziyareti için tekrar yola çıkıyoruz.
* Yemek ve alışveriş zamanı bazı turlarımızda Pythagorion'da verilebilmektedir. Katılım tarihinize göre bizden bilgi alınız.

Panagia Spiliani Manastırı: Sarp bir yamaçta konumlanmış olan Panagia Spiliani Manastırı ziyaret ediyoruz. Asırlık mağara şapeli, mağara resimleri ve panoramik Pythagorion/deniz manzarası ile büyüleyen bu tarihi mekanda fotoğraf çekiminin ardından son durağımız olan Pythagorion'a gidiyoruz.

Pythagorion: Turistik dükkanlarıyla meşhur Lykourgou Logotheti Caddesi'nde yürüyerek Lycourgos Logothetes Kalesi'ni ve burada bulunan Erken Dönem Hristiyan Bazilikası ve çevresini ziyaret ettikten sonra serbest zamanımızı alıyoruz. Buradaki serbest zamanımızın ardından, bu güzel şehre veda edip Vathy şehrine geri dönmek üzere yola çıkıyoruz.

Vathy: Şehre varışımız ile otobüs seyahatimiz sona eriyor. Rehberimiz eşliğinde başkent Vathy sahil yolu boyunca kısa bir yürüyüşle Pisagor Meydanı'na geliyor ve Aslan Heykeli'ni rehberimizin anlatımlarıyla ziyaret ediyoruz.

Vathy Limanı'nda Toplanma: 16:30 rehberimiz eşliğinde kısa bir yürüyüşle, Vathy Limanına geçiyoruz. Gümrük işlemlerinin ardından feribotumuza biniyoruz ve saat 17:30'da hareket ile Kuşadası'na dönüş yapıyoruz. Kuşadası'ndaki pasaport işlemlerimizi tamamlayarak turumuzun sonuna geliyoruz.

Sizlere tur bitiminde veda ederken, bir sonraki COASTLINE TRAVEL Samos Turu'nda kısa süre içinde tekrar görüşmeyi diliyoruz.Tur Güzergahımız Aşağıdaki Gibidir:


DAHİL OLANLAR:
Kuşadası-Samos Feribot Biletleri
Liman Vergileri
Samos Ada Turu - 6 Saat
Türkçe Rehberlik Hizmeti

HARİÇ OLANLAR:
Schengen ya da Kapıda Vize Ücreti(85€)
Seyahat Sağlık Sigortası (1 Haftalık 6€)
Yurt Dışı Çıkış Harcı
Müze Giriş Ücretleri
Öğle ve Akşam Yemekleri
Kişisel Harcamalar
Şoför ve Rehber Bahşişleri

AKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#16
LOKASYON:
Samos (Kuşadası çıkışlı)
ULAŞIM
Deniz   
BULUŞMA:
Kuşadası Ege Port Limanı
BİTİŞ:
Kuşadası Ege Port Limanı
İPTAL POLİTİKASI:
İPTAL / İADE / DEĞİŞİKLİK / CAYMA / DEVİR HÜKÜMLERİ: 1- Seyahat acentası gerekli yolcu sayısı(25 kişi) kadar kesin kaydın oluşmaması veya mücbir sebeplerden ötürü geziyi hareket tarihinden 3 gün önce iptal edebilir, bu durumda tüketicinin tazminat hakkı yoktur. 2- Uçaklı ve Feribotlu Turlarda veya Promosyon olarak afişe edilen turlarda iptal iade hakkı yoktur. 3- Tura kayıt yaptıran misafirlerimizin 30 gün kalaya kadar ücretsiz iptal hakkı vardır. Tur tarihine 30 günden az kalması durumunda bedelin %100'üne ceza uygulanır ve ücret iadesi yapılmaz. 4- Tüketici, iptal/iade talebini e-posta, yazılı olarak elden, faks veya kalıcı veri saklayıcısı ile acentaya ulaştırmak zorundadır. 5- Tüketicinin başlangıcını kaçırdığı geziye, sonradan iştirak edeceğini yazılı olarak bildirmemesi durumunda, seyahat acentası, tüketici adına yapılmış tüm rezervasyonları 24 saat sonra iptal etme hakkına sahiptir. Bu gibi iptallerde tüketiciye herhangi bir ücret iadesi yapılmaz. 6- Tüketici, katılamayacağı turu 7 gün öncesine kadar bildirmek koşulu ile bir başka katılımcıya devir edebilir.(Kapıda vize başvurusu ile yapılmış rezervasyonlar devredilemez.) 7- Tarifeli uçuşlarda isim değişikliği kesinlikle yapılamamaktadır. Tarifeli seferler ile yapılan turlarda kullanılan havayolu şirketinin iptal ve değişiklik şartları ve uygulayacağı ek ücretler geçerlidir. Tüketicinin uçak, tren, feribot vesair ulaşım araçlarına ilişkin biletini kaybetmesi durumunda ilgili ulaşım firmasının uyguladığı cezayı ödemekle yükümlüdür. 8- Tur ücretinden bağımsız olarak, vize ve seyahat sigortası ücretinin iadesi yoktur.

TARİH VE FİYATLAR

EKSTRALAR

Yukarıdakiler aksi belirtilmedikçe isteğe bağlıdır ve tur operatörüne ödenecektir.

EK HİZMET VE SERVİSLER
6 EUR
Seyahat Sağlık Sigortası (8 GECE 30.000€ Teminatlı Tüm Avrupa) (Seyahat sağlık sigortası kapıda vize için zorunludur ve firmamızca düzenlenir.)

1 Gün
Samos
16

69

en düşük kişi başı

  %15 İndirim