SAMOS ADA TURU Günübirlik Türkçe Rehberli (Feribot HARİÇ)SAMOS ADA TURU Günübirlik Türkçe Rehberli (Feribot HARİÇ)SAMOS ADA TURU Günübirlik Türkçe Rehberli (Feribot HARİÇ)SAMOS ADA TURU Günübirlik Türkçe Rehberli (Feribot HARİÇ)SAMOS ADA TURU Günübirlik Türkçe Rehberli (Feribot HARİÇ)
 SON YERLER!

SAMOS ADA TURU Günübirlik Türkçe Rehberli (Feribot HARİÇ)


  • Otobüsle Ada Turu
  • Kapıda Vize Kolaylığıyla
  • Türkçe Rehberlik
  • Adanın En Güzel Yerleri
  • Samos Şarap Müzesi
  • Günübirlik
Feribot biletinizi aldıysanız Türkçe ada turumuza katılın. Vathy çıkışlı Samos Turu güzergahımız: Vathy, Kokkari, Panagia Spiliani Manastırı, Pythagorion, Lidl Market. Okul ara tatili ve Şeker Bayramı tatilinin birleştiği haftada Samos Ada Turu fırsatını kaçırmayın.

 4 kişi ve üzeri rezervasyona ilave 250 TL indirim için; 

İndirim Kodu: FBH250 

 Türkçe Rehberli SAMOS Ada Turu 


2024 sezonunda Yunan Adalarına Kapıda Vize fırsatıyla


Otobüslü Ada Turu + Türkçe Rehberlik Hizmeti


8-14 arası Nisan her gün, 20-21-27-28 Nisan, 1-4-5 Mayıs Tarihlerinde Samos Vathy Limanı Hareketli


Ücretli İzmir - Kuşadası Ege Port - İzmir Transfer hizmetimiz vardır. (Ödeme adımındaki ekstra hizmetler bölümünden bu hizmetimizi 20€ karşılığında tur ile birlikte satın alabilirsiniz)Ada Turunda Ziyaret Edeceğimiz Yerler:
Vathy, Samos Şarap Müzesi, Kokkari, Panagia Spiliani Manastırı, Pythagorion (Yeterli vakit olması durumunda alışveriş için Lidl Market'te mola verilecektir.)


Vathy (Şehir Tanıtımı, Pisagor Meydanı, Aslanlı Heykel, Şarap Müzesi ziyareti)


Kokkari (Kafeleri, deniz ürünü restoranları, hediyelik eşya dükkanları ve otantik sokakları, masmavi plajları ile ünlü, eski balıkçı köyünün tanıtımı ve serbest zaman)


Panagia Spiliani Manastırı (Mağara şapeli ve mağara resimleriyle ünlü manastır)


Pythagorion (Harika manzarasıyla Panagia Spiliani Manastırı ziyareti, ünlü düşünür ve matematikçi Pisagor'a atfedilen Pythagorion şehir tanıtımı ve otel check-in.)Kuşadası Limanında Buluşma ve Hareket (07:00 – 09:00)
07:00 itibariyle Kuşadası Limanındaki check-in işlemleri için rehberimizle buluşuyoruz. Feribot biniş kartlarımızı teslim alarak, gümrükteki çıkış işlemlerimizin ardından feribottaki yerlerimizi alıyoruz.
08:45’te Kuşadası Limanından hareket ederek Samos Vathy Limanına doğru yola çıkıyoruz. Planlanan seyahat süresi 50 dakikadır.
*Çıkış işlemleri, pasaport ve vize rejimi ile ilgili dikkat etmeniz gereken konuları yukarıdaki “EK BİLGİLER” sekmesinde bulabilirsiniz. **Kuşadası Limanındaki gemi yoğunluğuna bağlı olarak, operasyonel sebeplerle, hareket saatimiz 09:00’a kadar sarkabilmektedir. Yaşanabilecek gecikmelerden Coastline Travel ve feribot şirketi sorumlu değildir.

Vathy Limanı Varış ve Samos Turu (10:30 - 15:30)
09:30 Vathy Limanı'na varışımızı takiben pasaport işlemlerimizi tamamlamak üzere gümrüğe giriş yapıyoruz. Liman çıkışında siz değerli misafirlerimizi bekleyen rehberimizle buluşup tur otobüsümüzdeki yerlerimizi alıyoruz.

Limandan hareket ederek Vathy şehrini panoramik olarak gördükten sonra ilk durağımız olan Samos Şarap Müzesi'ne gidiyoruz.

Samos Şarap Müzesi: Şarap tadımı yapmak ve rehberimizden şarap üretiminin ada tarihindeki yeri ile ilgili bilgi almak için Samos Şarap Müzesi'ni ziyaret ediyoruz. Müze ziyareti isteğe bağlıdır. Giriş ücreti kişi başı 5€'dur(ekstra) ve şarap tadımı bu ücrete dahildir. Ziyaretimizin ardından buradan ayrılarak Kokkari'ye doğru yola çıkıyoruz.

Kokkari: Varışımızı takiben bu güzel köyü rehberimizin eşliğinde geziyoruz. Bu güzel yerleşim yerinde, erken sezonda açık olan dükkanlarda hediyelik alışverişi ve öğle yemeği(ekstra) gibi ihtiyaçlarınızı karşılayabilmek ve Kokkari'nin en güzel yerlerini keşfedebilmek için rehberimizin belirlediği toplanma saatine kadar serbest zamanınız olacak. Burada geçirdiğimiz güzel zamanın ardından Panagia Spiliani Manastırı ziyareti için tekrar yola çıkıyoruz.

Panagia Spiliani Manastırı: Sarp bir yamaçta konumlanmış olan Panagia Spiliani Manastırı ziyaret ediyoruz. Asırlık mağara şapeli, mağara resimleri ve panoramik Pythagorion/deniz manzarası ile büyüleyen bu tarihi mekanda fotoğraf çekiminin ardından son durağımız olan Pythagorion'a gidiyoruz.

Pythagorion: Turistik dükkanlarıyla meşhur Lykourgou Logotheti Caddesi'nde yürüyerek Lycourgos Logothetes Kalesi'ni ve burada bulunan Erken Dönem Hristiyan Bazilikası ve çevresini ziyaret ettikten sonra serbest zamanımızı alıyoruz. Buradaki serbest zamanımızın ardından, bu güzel şehre veda edip Vathy şehrine geri dönmek üzere yola çıkıyoruz.

Vathy: Şehre varışımız ile otobüs seyahatimiz sona eriyor. Rehberimiz eşliğinde başkent Vathy sahil yolu boyunca kısa bir yürüyüşle Pisagor Meydanı'na geliyor ve Aslan Heykeli'ni ziyaret ediyoruz. Burada rehberimizin anlatımlarıyla beraber bu güzel şehri tanımak ve alışveriş yapmak için, feribot check-in buluşma saati olan 16:30'a kadar serbest zamanımızı kullanabiliriz. 

Vathy Limanı'nda Toplanma: 16:30 rehberimiz eşliğinde Vathy Limanında hazır bulunarak gümrük işlemlerinin ardından feribotumuza biniyoruz ve saat 17:30'da hareket ile Kuşadası'na dönüş yapıyoruz. Kuşadası'ndaki pasaport işlemlerimizi tamamlayarak turumuzun sonuna geliyoruz. Ücretli Kuşadası-İzmir Transfer Hizmeti satın almış olan misafirlerimiz telefonla ulaşılarak transfer aracımıza yönlendirilecektir.

Sizlere tur bitiminde veda ederken, bir sonraki COASTLINE TRAVEL Samos Turu'nda kısa süre içinde tekrar görüşmeyi diliyoruz.Tur Güzergahımız Aşağıdaki Gibidir:


DAHİL OLANLAR:
Günübirlik Samos Ada Turu
Türkçe Rehberlik Hizmeti

HARİÇ OLANLAR:
Schengen ya da Kapıda Vize Ücreti
Kuşadası-Samos Feribot Biletleri
Liman Vergileri
Seyahat Sağlık Sigortası 6€ (1 Haftalık)
Yurt Dışı Çıkış Harcı
Müze Giriş Ücretleri
Kişisel Harcamalar
Öğle ve Akşam Yemekleri
Kişisel Harcamalar
Şoför ve Rehber Bahşişleri

AKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#19
LOKASYON:
Samos (Kuşadası çıkışlı)
ULAŞIM
Deniz   
BULUŞMA:
Kuşadası Ege Port Limanı
BİTİŞ:
Kuşadası Ege Port Limanı
İPTAL POLİTİKASI:
İPTAL / İADE / DEĞİŞİKLİK / CAYMA / DEVİR HÜKÜMLERİ: 1- Seyahat acentası gerekli yolcu sayısı kadar kesin kaydın oluşmaması veya mücbir sebeplerden ötürü geziyi hareket tarihinden 1 gün önce iptal edebilir, bu durumda tüketicinin tazminat hakkı yoktur. 2- Uçaklı ve Feribotlu Turlarda veya Promosyon olarak afişe edilen turlarda iptal iade hakkı yoktur. 3- Tura kayıt yaptıran misafirlerimizin 30 gün kalaya kadar ücretsiz iptal hakkı vardır. Tur tarihine 30 günden az kalması durumunda kesinti bedeli %30 , 20 gün ve daha az kalması durumunda kesinti bedelin %100'üne uygulanır. 4- Tüketici, iptal/iade talebini e-posta, yazılı olarak elden, faks veya kalıcı veri saklayıcısı ile acentaya ulaştırmak zorundadır. 5- Tüketicinin başlangıcını kaçırdığı geziye, sonradan iştirak edeceğini yazılı olarak bildirmemesi durumunda, seyahat acentası, tüketici adına yapılmış tüm rezervasyonları 24 saat sonra iptal etme hakkına sahiptir. Bu gibi iptallerde tüketiciye herhangi bir ücret iadesi yapılmaz. 6- Tüketici, katılamayacağı turu 3 gün öncesine kadar bildirmek koşulu ile devir edebilir. 7- Tarifeli uçuşlarda isim değişikliği kesinlikle yapılamamaktadır. Tarifeli seferler ile yapılan turlarda kullanılan havayolu şirketinin iptal ve değişiklik şartları ve uygulayacağı ek ücretler geçerlidir. Tüketicinin uçak, tren, feribot vesair ulaşım araçlarına ilişkin biletini kaybetmesi durumunda ilgili ulaşım firmasının uyguladığı cezayı ödemekle yükümlüdür.

TARİH VE FİYATLAR

EKSTRALAR

Yukarıdakiler aksi belirtilmedikçe isteğe bağlıdır ve tur operatörüne ödenecektir.

EK HİZMET VE SERVİSLER
20 EUR
İzmir - Kuşadası Ege Port - İzmir Transfer Hizmeti (KİŞİ BAŞI) (İzmir'den Kuşadası'na firmamızın sunduğu çift yön transfer hizmetini satın alın.)
6 EUR
Seyahat Sağlık Sigortası (8 GECE 30.000€ Teminatlı Tüm Avrupa) (Seyahat sağlık sigortası kapıda vize için zorunludur ve firmamızca düzenlenir.)

1 Gün
Samos
19

23

en düşük kişi başı

  %15 İndirim