Samos Turları

Çıkış Tarihi
SAMOS TURLARI LİSTELENİYOR
 • FIRSAT

  Kuşadası Samos Günübirlik Rehberli Ada Turu 6-14 Nisan Arası Her Gün

  Samos Feribot Bileti + Türkçe Ada Turu dahil fiyat. Vathy çıkışlı ada turu güzergahı: Vathy, Kokkari, Panagia Spiliani Manastırı, Pythagorion, Lidl Market. Okul…
  -%5
  1 Gün
  Deniz
  64
  67€
  Detaylar
 • Kuşadası Samos Turu Şeker Bayramı 2 Gece 10 Ve 12 Nisan Çıkışlı

  2 GECE VATHY Konaklama Feribot ve 2 GÜN Türkçe Rehberli Ada Turları Dahil. İzmir'den Ek 15 Euro Ücretle Çift Yön Transfer Fırsatı
  -%10
  3 Gün
  Deniz
  184
  204€
  Detaylar
 • EN İYİ FİYAT

  Kuşadası Samos 2 Gece Pythagorion 2 Gün Türkçe Ada Turu

  Samos Pythagorion otellerinde 2 GECE konaklama ve 2 GÜN Türkçe rehberli paketimiz ile gerçek bir Samos Turu deneyimine davetlisiniz.
  -%15
  3 Gün
  Deniz
  144
  169€
  Detaylar
 • FIRSAT

  Kuşadası Samos 1 Gece Pythagorion 2 Gün Türkçe Ada Turu

  Samos Pythagorion otellerinde 1 GECE konaklama ve 2 GÜN Türkçe rehberli paketimiz ile gerçek bir Samos Turu deneyimine davetlisiniz.
  -%15
  2 Gün
  Deniz
  119
  140€
  Detaylar


SAMOS TURUCoastline Travel olarak, her turumuzda olduğu gibi Samos Paket Turlarımızda da müşteri koltuğuna önce kendimiz oturduk ve her anını dolu dolu geçirebileceğiniz bir SAMOS TURU hayat ettik ve tasarladık.

Samos Adası'na ilk defa gelin ya da yıllardır müdavimi olun, Pythagorion ve Vathy otel konaklamalı Türkçe Rehberli Samos Ada Turları için maksimum memnuniyetinizi hedefliyoruz. Kuşadası Çıkışlı Samos Tur paketlerimizde başlangıçtan bitime kadar her an yanınızdayız.